Вывески Производство и доставка

Неонові вивіски

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Неонова реклама"Електричні вивіски" - так колись називали рекламні конструкції з неонових трубок.Неонові вивіски є патріархальним видом зовнішньої реклами.Вже більше ста років, разом з вуличним освітленням, людство супроводжує цей вид залучення уваги - неонова зовнішня реклама.

Органічно вписавшись у міські пейзажі, світлова реклама стала елементом архітектури, і до пори - незамінним інструментом маркетингу, допомагаючи підприємцям-виробникам послуг і товарів у їх реалізації.У той давній час, як, втім, і сьогодні, світлова рекламна вивіска служила характеристикою солідності та успіху на тлі простятскіх, невигадливих вивісок з "лубочним" розписом.

Яскраве свічення неових трубок і тепер поки що поза конкуренцією в спеціалізованому сегменті зовнішньої реклами, завдяки довговічності, відносній простоті експлуатації і характеристик світіння в агресивному міському середовищі.

З неонової трубки склодув робить заготовку необхідної форми, яка закачується газом, і після технологічної обробки знак готовий до експлуатаціі.Подача струму здійснюється трансформаторами необхідної потужності.Для ефекту світлодинаміки і регулювання світіння конструкція комплектується контролерами.

Неон однаково привабливий як окремі знаки, так і в якості внутрішнього підсвічування в об'ємних буквах, логотипах, світлових коробах (лайтбоксах).

У світлі вище викладеного необхідно констатувати: зовнішня реклама з неону - безпрограшний варіант у вирішенні питання візуалізації успішності підприємства.І якби не деякі технологічні нюанси, цей вид реклами можна було б вважати найкращим засобом візуалізаці

© 2003 Рекламно-производственная компания РЕЗУЛЬТАТ - вывески, лайтбоксы, объёмные буквы